Vyskúšajte si streľbu z historických lukov, tak ako ju poznali ľudia už od nepamäti.
Podľa nálezov z blízkeho východu počiatky lukostreľby siahajú do 8. tisícročia p.n.l.  Streľba z luku sa využívala na lov, zveri a boj na diaľku. V niektorých častiach sveta sa lukostreľba využíva dodnes a ľudia ju ovládajú od útleho veku. Lukostreľba tradičným sposobom je v niektorých spoločnostiach taktiež prostriedkom duchovného rozvoja.

Lukostrelnica je vhodná pre streľbu do 50m.
Ponúkame možnosť usporiadať firemnú akciu s lukostreleckou tématikou priamo u vás.

Cenník

Vopred je potrebné dohodnúť telefonicky presný termín a hodinu. Platba priamo na strelnici.

Začiatočníci

1 osoba – 7€/hod
2 osoby – 12€/hod
3 osoby – 17€/hod

Tréner poskytne kompletnú inštruktáž a potrebné vybavenie.

Pokročilejší

1 osoba – 5€/hod

S inštruktorom, ktorý dohliadne na bezpečnosť. Jednotlivý vstup. Všetko potrebné vybavenie Vám zapožičiame.

 

Neznalec

60€ za 10 hodín, 10 vstupov

Cenovo najvýhodnejší spôsob vhodný pre tých,  ktorí si môžu plánovať čas a rezervujú si ďalšiu hodinu vždy priamo u nás na strelnici, alebo telefonicky. Všetko potrebné vybavenie Vám zapožičiame.  Permanentku môžu súčasne využiť maximálne 2 dospelí, alebo rodina (tj 2 dospelí a 2 deti do 18 rokov). Platnosť permanentky je 12 mesiacov od dátumu prvej rezervovanej hodiny. S inštruktorom, ktorý zapožičia potrebné vybavenie a dohliadne na bezpečnosť.

Znalec

40€ za 10 hodín, 10 vstupov

Bez inštruktora. Bez nutnosti rezervovať. Platba u nás na streľnici. S vlastným lukostreleckým vybavením.

Čas je pevne stanovený, ak sa dieťa v uvedenom čase na hodinu nedostaví, táto hodina mu bez náhrady prepadá. V prípade, že sa na rezervovanú hodinu nemôže dieťa dostaviť, je oprávnený poslať za seba inú osobu, ktorej bude po predložení preukazu umožnené jeho hodinu využiť.

Začiatočník

60€ za 24 hodín
90€ za 36 hodín

2 krát do týždňa 60 minút po dobu 12 týždňov.

Znalec

90€ za 36 hodín

2 krát do týždňa 60 minút po dobu 12 týždňov.

Ak si neviete rady s darčekom pre svojich blízkych, skúste im darovať nevšedný zážitok – lukostreľbu. Darčekové poukazy vystavujeme na individuálnu výuku. Obdarovaný bude mať po celú dobu streľby maximálnu starostlivosť kvalifikovaného trénera. Dĺžku si môžete určiť sami – od jednej hodiny až po niekoľkohodinový kurz.

Pre koho?

Darčekovým poukazom potešíte nielen toho, koho lukostreľba zaujíma a páči sa mu, ale aj toho čo si ju ešte neskúsil. Dobrodružné povahy si vyskúšajú niečo nové, lukostrelcom samoukom pomôžeme k lepším výstrelom, strelcom z pušiek a pištolí ponúkneme porovnanie s tým, ako sa strieľalo skôr, športové typy rýchlo pochopia, že „lukostreľba nie sú šachy“, vozíčkari objavia športovú disciplínu, v ktorej ich hendikep nezastaví a športovo založení seniori nájdu šport, ktorému sa môžu venovať takzvane do sto rokov.

Cena?

Vystavenie darčekového poukazu na meno obdarovaného je zadarmo, platíte len cenu individuálnej výuky teda 6,- EUR za jednu hodinu.

Ako kúpiť?

Darčekový poukaz vystavujeme na meno obdarovaného. Preto ju prosím objednávajte písomne emailom na adresu hradisko.lipany@gmail.com a uveďte meno obdarovaného, počet hodín individuálnej výuky, spôsob platby a prevzatie vstupenky a kontakt na Váš mobilný telefón.

Akonáhle Vám dáme vedieť, že máte vstupenku pripravenú, môžete si ju buď vyzdvihnúť u nás v obchode, kde ju zaplatíte v hotovosti, alebo Vám vystavíme faktúru na platbu prevodom a po obdržaní úhrady na účet Vám vstupenku zašleme poštou. Pri osobnom prevzatí môžete mať vstupenku ešte v ten istý alebo nasledujúci deň, pri platbe prevodom a zaslanie poštou zvyčajne do týždňa.

Podmienky používania

Termín pre čerpanie individuálne hodiny na základe darčekového poukazu je nutné rezervovať vopred. V prípade závažných dôvodov (napríklad zdravotných) je možné najneskôr 3 pracovné dni (do 17:00) pred rezervovaným termínom konania individuálne hodiny presunúť túto individuálnu hodinu na iný termín.

Ak sa zákazník na individuálnu hodinu v rezervovanom termíne nedostaví, alebo ju presunie na iný termín neskôr než je uvedené v bode 2., bude mu čerpanie hodiny v náhradnom termíne umožnené len po úhrade stornopoplatku vo výške 50% aktuálne platnej ceny individuálne hodiny.

Ak nie je na vstupenke uvedený dátum platnosti, je jej platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Čo so sebou?

So sebou obdarovaný potrebuje iba svoj darčekový poukaz a dobré počasie.

Ako to prebieha?

Obdarovaný nás najprv telefonicky kontaktuje, aby sme sa dohovorili na termíne a náplni hodiny – streľbe z luku. V dohodnutú dobu ho u nás na strelnici bude očakávať tréner, ktorý sa mu bude po celú dobu venovať. V úvode hodiny mu vyberie vhodné náčinie pre streľbu (luk a šípy a chrániče) tak, aby plne vyhovovalo jeho fyzickým parametrom a možnostiam. Nasledovať bude vysvetlenie základov streleckej techniky a vlastné streľba pod trenérovým vedením.

V cene sú zahrnuté: streľba pre jednu osobu, tréner, zapožičanie všetkého potrebného vybavenia (luk, šípy, chrániče).